خدمات تلفن همراه

معرفی محتوای نرم افزار متون تبیان - قرآن با ترجمه لاتين از شاکر

محتوای نرم افزار متون تبیان   
« متون » نرم افزاری است اندرویدی ، مخصوص تلفن های همراه ، برای ارائه محتوای متنی و چندرسانه ای فرهنگی مفید .
برخی از محتوا رایگان و برخی بدلیل رعایت حقوق مالکیت معنوی با پرداخت درون برنامه ای کافه بازار انجام می شود . محتوا به تدریج به این نرم افزار اضافه می شود .
قرآن با ترجمه لاتين از شاکر
قیمت : 10000
نسخه : 1
سایز : MB 5.6
بازرگان و بانکدار هندي الاصل پاکستاني که ترجمه انگليسي او از قرآن مجيد، تا حدود زيادي برگرفته از اثر مولانا محمد علي (از علماي فرقه قاديانيه) است که پيشتر در 1917 م. منتشر شده بود.
محمد علي حبيب از پيشگامان بانکداري بين مسلمانان شبه قاره و بالاخص پاکستان است. او به محمد علي جناح، رهبر پاکستان، در امور مالي مشاوره مي‌داد و به جهت خدمات اقتصادي‌اش در سالهاي آغازين تشکيل پاکستان، از چهره‌هاي تاثيرگذار آن دوره محسوب مي‌شود.
محمد علي حبيب همچنين مدارس، بيمارستان ها، مساجد و يتيم‌خانه‌ها و مؤسسات عام‌المنفعه ديگري را نيز احداث کرد.
وي ترجمه‌اي از قرآن را (به همراه پاورقي هاي تفسيري) تأليف نمود و آن را با نام شاکر، که تخلص ادبي او محسوب مي‌شد، منتشر کرد. تقدير اين بود که اين ترجمه -که در 14 شعبان 1378 قمري به اتمام رسيد- آخرين اثر او باشد. وي روز بعد دچار حمله شديد قلبي شد و سرانجام در 20 رمضان همان سال در سن 55 سالگي درگذشت.
ترجمه‌اي منسوب به محمد علي حبيب (1904ـ1959) مشهور به شاکر، با رونويسي از اثر مولانا محمد علي، مشهور به لاهوري انتشار يافت که همواره تحت عنوان ترجمه‌اي شيعي در مجامع عمومي و علمي شهرت فراوان يافته است.

فهرست محتوا
تصاویر محتوادفتر خدمات ویژه تبیان
مراجعه: 2,452,092,260